Рус. Укр.


Європейські мови

Акції


Цитата дня

Lo importante no es saber, sino tener el telefono del que sabe.

***

Важливо не знати, а мати телефон того, хто знає.


Відгуки


MADRASA - курси іноземних мов Київ

Educational Centre MADRASA (з араб. мови «школа») - це проект професійних педагогів у дії. Почав активну роботу в березні 2009 року. Спочатку школа спеціалізувалася на навчанні дітей та дорослих арабської мови.

У вересні 2010 року стартували курси з викладання китайської, іспанської, італійської, польської, португальської, турецького та японської мов. Школа не зупинилася на досягнутому успіху і у 2011 році були відкриті курси англійської, грецької, корейського, угорської, французької та хінді.

На заняттях в группах та індивідуальних курсах іноземних мов ми вже навчили понад 1500 осіб. Серед них співробітники таких організацій та компаній, як «Південь-Нафтогаз», «Київський біблійній інститут», «Центр Стандарт Парк», «Український науково-технологічний центр», «Iveco» - де викладання проводилася у форматі корпоративного навчання іноземним мовам.

Місія MADRASA - реалізація вашого потенціалу

З викладачами школи ви навчитеся:

• грамотно говорити;

• читати;

• писати;

• переводити з/на іноземну мову;

• розуміти мову співрозмовника на слух.

У процесі навчання ви:

• опануєте відповідний програмі граматичний базис та словниковий запас;

• навчитеся долати мовний бар'єр;

• зможете вільно спілкуватися іноземною мовою;

• підготуєтеся до важливого міжнародного іспиту.

По завершенню навчального процесу на вас очікує фінальний текст і сертифікат про успішне закінчення курсів.

Наші досягнення

  • за період з 2009 року навчили 1500+ учнів;
  • запустили курси з вивчення 14 мов;
  • запровадили власну методику викладання, яку щорічно вдосконалюємо.

5   причин стати учнем MADRASA

  1. Кожен викладач - експерт своєї справи, викладає у вузі і/ або в інших навчальних закладах Києва, бере участь у семінарах та вебінарах, постійно вдосконалює методику викладання, поєднуючи традиційні та інноваційні методи, професійно займається усними і/або письмовими перекладами. Щоб учень оцінив кваліфікацію та методику викладача, школа запровадила пробний урок.
  2. Викладач самостійно розробляє ефективну навчальну програму, складає поурочні плани занять, спираючись на особистий педагогічний досвід та з огляду на підручник, обраний для курсу.
  3. Ми використовуємо оригінальні посібники від міжнародних видавництв: Longman, Oxford, Cambridge, Macmillan, Didier, Edelsa, TÖMER і т.д. Навчальні комплекти в електронному вигляді надаються учням безкоштовно. Якщо ж з'являється бажання придбати їх у паперовому вигляді, то ціни цілком доступні.
  4. Educational Centre MADRASA повністю орієнтований на свого учня, тому можливі уроки з виїздом на територію та Skype-уроки. Стосовно кожного клієнта впроваджується гнучка цінова політика.
  5. Для кожного нового набору ми вдосконалюємо навчальну програму, спираючись на викладацьку практику, враховуючи цілі і побажання учнів, створюємо можливості для вашого кар'єрного росту та особистісного розвитку. Проводимо навчання іноземної мови індивідуально і в групі, а для співробітників компаній - в форматі корпоративних курсів.

Ми готові поділитися своїми знаннями і досвідом із вами, реєруйтеся на курси прямо зараз!

Нові знання - нові можливості!

Показати текст
Як дістатися